Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Tek Taş Yüzükler

Pek çok bayanın hayali oldukça hoş tasarımlarda ve çok beğenilen bir tek taş yüzük sahibi olabilmek. Bu konuda çeşitli sorularda soruluyor. Tek taşların bize faydası olur mu? Yada takmanın sakıncalı bir hal alır mı diye. Bu konuya az da olsa açıklık getirmek istedik. Genelde Tek Taş Yüzük Modelleri oldukça zarafetli ve görüntüsüyle de göz kamaştırıcıdır. Üzerindeki taşlar ise genelde Pırlanta Taşı kullanılır. Pek çok ünlü marka Gold, Atasay, Altınbaş vesaire gibi firmalar bu taşı kullanmaktadırlar. Tek taş yüzük modelleri ve tek taş yüzük fiyatları işçiliğe ağırlığa diğer kullanılan malzemelere gibi etmenlere göre fiyatlandırılır. 

Örneğin 14 ayar Beyaz altın kaplı ve ağırlığı yaklaşık olarak 1.5 gram olan Tek taş bir yüzük fiyatı 260 TL ile 300 TL arasında değişebiliyor. Doğal taş çeşitleri ile yapılmış tek taş yüzükler mevcut fakat ulaşılması biraz zor olabiliyor zira büyük firmalar sadece ticari açıdan yaklaştığından diğer yanı yarı değerli taşları pek kullanmıyorlar. Bu konuda elimizden gelen çabayı gösterip sizler için tasarımcı ve üretici firmalar aramaktayız. Tüm doğal taş modellerinden isteğinize göre Tek taş yüzükler bulabileceksiniz. 

Size birkaç tane tek taş yüzük modelleri resimleri sunuyoruz bu resimler sizlerin aklınızda biraz fikir oluşturabilmesinde yardımcı olabilir umarız.


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler