Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Taşların Ruhsal Yapıları Var mı?

Var olan her şey, titreşim yoğunluğu farklı düzeylere göre değişen enerjisinden ibarettir.
Fiziksel düzeydeki yaşam enerjisi madde olarak görünür. Ruhsal düzeyde ise, bilincimizin dışında; cesaret, zevk, şefkat, merhamet ve benzeri özelliklerle kendini belli eder. Bizim taşlarda aradığımızda işte bu özelliklerin gelişimi için destek ve şifa gücüdür.

Düşüncelerimizin yaşam enerjimiz üzerinde etkisi vardır. Olumlu düşüncelerle yaşam enerjimizi arttırabiliriz. Taşların enerjileriyle olumlu düşüncelerin güçlü enerjisi kaynaştırıldığı zaman ortaya etkili bir şifa gücü çıkar. Bu güç taşın ve düşüncelerin ayrı ayrı sahip oldukları güçten çok daha fazladır.

İnsan bedeni karmaşık bir enerji sistemidir. Ayrıca bedenimiz, içi içe geçmiş olan bir ok aura enerji alanlarıyla çevrelenmiş durumdadır. Bizim çalışma sistemimiz, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal gelişmeyle ilgili olan ve bizi çevreleyen üç enerji bedeniyle yakın bir ilişki içindedir.

Gerçek varlığımız düşünce biçimlerinden oluşur. Bu yüzden enerji alanlarımızı, olumlu düşüncelerin titreşimleriyle dengeleyebiliriz. Fiziksel bedenlerimizi tasarlayan ve deneyimlerimizi kaydeden auralarımız, yaşam enerjisi ileten kanal görevi de görürler.

Yaşam enerjisini düşünce biçimlerinin de içinde bulunduğu çeşitli kaynaklardan alırız. aldığımız enerji değişik düzeylerdeki auralarımıza uyum sağlamak için farklılaşır. Fiziksel bedenimize ulaştığında kabalaşarak bedenimizin onu kullanabileceği en yoğun hale gelir.


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler