Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Taşların Koruyuculuğu

Özellikleri açısından Dumanlı Kuvars Taşı ve Siyah Turmalin Taşı gibi bir takım taşların olumsuzlukları ve elektromanyetik dalgaları ve sisi emme gücüne sahiptirler. Oldukça saf ve temiz bir enerji verir. 
Mesela boynunuzda bir siyah turmalin taşlı kolye taşımanız sizi etrafınızda bulunan cep telefonları, bilgisayarlar ve diğer elektromanyetik sis sağlayan teknolojik araçlardan oluşan etkilerden koruyabilmektedir. 

Amber ve Oltu taşı gibi taşlarda size sürekli bir enerji transferi sağlayacaktır.

Örneğin büyük bir sivri dumanlı kuvars taşı (örnek dumanlı kuvars resmi üst tarafta sunulmuştur.) ile arındırma ve enerji işlevlerinin yanı sıra muhteşem bir dekorasyon fikirleri arasında da yerini almaktadır. Mutlaka iş yerinizde de bir çalışma masanızın üzerine bu taştan koymalısınız. 

Ametist jeot da aynı etkileri sağladığından bu taşıda kullanabilirsiniz. Eğer özellikle bilgisayarların üzerinizde bir yorgunluk, yada herhangibir olumsuz bir etkiye sahip olduğunu keşfettiyseniz mutlaka bir Florit taşı veya bir parça parlak bir Lepidolit taşını bilgisayarınızın arkasına koymalısınız. Kendinizi oldukça iyi hissettiğinize sizde şaşıracaksınız. 


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler