Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Taşlar İnandığımız Kadar mı Şifa Veriyor ?

Çoğu zaman Cansız bir taşın insana nasıl bir etkisi olacak? diye düşünebilirsiniz. Oysaki çevremizde bulunan televizyon, bilgisayar, cep telefonu, baz istasyonu gibi bir çok nesne, vücudumuza olumlu ya da olumsuz bir çok etki gösterebilir. Bunların birçoğu bedenimizle temas halinde olmamasına rağmen bizleri doğrudan etkiler.

Canlı ya da cansız herşeyin bir enerji alanı vardır ve enerji alanları kesişen herşey birbirini etkiler. Ne çeşit etkileri olduğunu bilmediğiniz bir taşı, bir süre kullandıktan sonra, kendinizde fiziksel ya da manevi herhangi bir değişiklik hissederseniz, o taşın ne çeşit etkileri olduğuna şaşıracaksınız.

Bünyemizin özellikleri taşların enerjilerinden nasıl etkilendiğimizi belirler. Çok hareketli, fazlasıyla dışa dönük bir insan, enerjik bir taş olan yakutun etkisiyle enerjisini dengeleyebildiği gibi, sakinleştirebilir de. Daha sessiz, sakın, ağırkanlı bir başkası ise yakutu çok fazla uyarıcı bulabilir. Onun için pembe kuvarslar daha dengeleyici olabilirler. Bir taşa baktığımızda algıladığımız ilk özelliği rengidir.

Bir taşın sizi cezbetmesinin nedeni;
O an ona duyduğunuz gereksinimdir. Herhangi bir zamanda sizin için en uygun olan taşa doğru çekilirsiniz.


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler