Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Taş Seçimi

Taşlar ile ilgili sorulan sorular arasında en çok nasıl kendime doğru bir taş seçebilirim? oluyor. Sitemizde zaman zaman yeni taşlar yayınlıyoruz. Hal böyle olunca haklı olarak bu kadar çok doğal taş arasında gerçekten de seçim yapmak oldukça zor ve kafa karıştırıcı oluyor. Şayet bir taş hediyesi geldi ise bu müthiş derecede kolay oluyor.

Şayet bir amacınız olmadan sadece cazip bir duruşu ve gösterişi ayrıca hoşunuza gidiyor diye bir taş almayı düşünüyorsanız seçimler daha kolay oluyor. Bu aşamada burcunuza göre bir taş seçebilirsiniz.

Diğer bir taş seçme şekli ise sezgilerinize güvenmektir. İlk görüş, renk, yapı gibi etmenler de size yardımcı olacaktır. Sitemizde daha kapsamlı taş görselleri ve resimleri sunmaya başlamadan önce bir taşa baktığınızda ürperme, istek, hoşnutluk özellikle isteme gibi bir duyguya kapılıyorsanız o taş sizindir. Şunu unutmayın taşın görünüşü, büyüklüğü yada ufaklığı güçlüğü sergilemez yani güç etmeni tamamen enerjisel bir kavramdır. Küçücük taşlar bile inanılmaz bir enerjiye sahip olabilmektedirler. 

İlk alımınızda dahi taşınızı mutlaka temizlemenizi öneririz. 
 

Labradorit Taşı Resmi Labradorit Taşı Bilgileri


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler