Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Rose - Gül Kuvars

Oldukça nadir bulunan kuvars cinsinden bir tanesidir. Eski zaman ve çağlarda pek çok imparatorluğun mühür olarak kullandığı bilinmektedir. Günümüzde ise pek çok mekanda dekoratif amacı ile kullanılmaktadır. 

Işıltısı ve tatlı bir pembe rengi ile "Gül Kuvars" olarak isim verilmiştir. Rengi aslında uçuk pembeden gül kırmızısına değişmektedir. Ayrıca bu taş "Aşk Taşı" olarak ta ün yapmış nadir taşlardandır.

Bedendeki ölü hücreleri temizler ve bedeni dirençli kılar. Böbrek, karaciğer gibi organlarda da onarım yapabilir. Özellikle astım hastalarının kullanabileceği yararlı bir taştır. Depresyon halinizi yatıştırabileceği gibi sizi rahatlatıp zihnen boşaltabilir.

En önemli özelliği ise kişinin kendisine olan güven duygusunu ve hayata bakış açısını yükseltir.

 Yeni bir aşka yelken açmak isteyen ve kalbi kırık kişilerin yanlarında mutlaka taşımaları gereken bir taştır. Bu taş kalp çakranızı açarak koşulsuz bir sevgi alemine doğru yola çıkarsınız. 

Bu taşı herkes kullanabilir. Kadın kullanırsa Erkek etkilenir ve Erkek kullanırsa Kadını etkiler. Sadece enerjisel dalgalar ile iligli bir sistemdir. Denemekle pek bir şey kaybetmeyeceğiniz bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

 


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler