Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Rodokrozit

Rodokrozit

Rodokrozit Faydaları

Bu taş insanlığın en iyi dostlarından birisi kabul edilmektedir. Bu taşın isim kökü Yunanca'ya dayanır ve anlamı "gülün rengi"dir. Yaşamlarımız kimi zaman iyi kimi zaman kötü geçer. Bu taş size her daim bir pozitif enerji sağlamaktadır. Duygusal çöküntüleri onarmada ve iyileştirmede bire birdir. 

 
Bu taş ile kalbinizi ve yaşantınızı özgürleştirebilirsiniz. Duygusal acı hatıralarınızdan kurtulabilir ve hayata daha pozitif bakabilirsiniz. 

Kalp ve damar hastalıklarının, hipertansiyon ve solunum sitemi rahatsızlıklarının tedavisinde iyileştirmeye yardımcı amacı ile ve sindirim sisteminin düzenli çalışmasında destekleyici olabilir. 

Hamile ve bebek sahibi anneler güven içerisinde kullanabilirler. Hatta çocukları ile aynı ortamda bulunmaları taşın sayesinde aralarında güçlü bir duygusal bağ oluşmasına da yardımcı olur. 

İkili ilişkiler için muhakkak kullanılması gereken taşlardan birisidir. Çünkü ilişkiler de inişli çıkışlı olabilmektedir. Bu taş çiftleri birbirine sıkıca bağlar ve duygusal yönlerini açığa çıkartmada yardımcı olabilmektedir. 

Hayatta tek kişi iseniz bu taş ile aşka ve sevgiye pozitif bakmanız ve kendinize en doğru hayat arkadaşı bulabilmeniz için sizin farkınızda olmayan pozitif bakış açılarınızın açığa çıkmasında yardımcı olur.

Bu taş kısaca Sevgi ve Denge kurma taşı olarak bilinmektedir.

Yorumlar

Benzer TaşlarTüm Taşlar