Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Neden Piramit Enerjisi

Önceki makalelerimizde Piramitlerin gizemi hakkında bilgi vermiştik Bu makelemizin devamına istinaden bu yazımızı sizlere ulaştırıyoruz.

Peki ama neden Piramit enerjisi?

Şüpesizdir ki piramitler dünyanın enerji noktalarını oluşturmaktadırlar. En tepe noktalarından atmosferimize ulaşarak bir enerji hattı oluştururlar ve taban kısımlarıda yeryüzünde bulunduğundan hava ile yerin mayetik enerjisini dengede tutabilmektedirler. Pek çok araştırmaya ve gözlemlemeye dayanarak hemen hemen her bölgede ve kıtada en az bir adet piramit bulunuyor. Boyları ve şekilleri değişiklik gösterse de hepsi aynıdır. Ülkemizde ise bu yapıya Nemrut dağında rastlanmaktadır.

Bu yapıların bir mezar olarak kullanılmaları ise yapılmalarından bienlerce sene sonrasında başlamaktadır. Piramit yapılarının içerisindeki enerji dağılımı üç şekilde akmaktadır. Bu sebep ile yapıların içerisinde bakteriler, mantar, parazitler ve çeşitli türden böcekler yaşayamazlar.

Piramitlerin içerisindeki enerji hattında bekleyen gıdalar kuruyarak mumyalanabilirler. Bakteri gibi çeşitlei parazitler üreyemez. Besin değerlerinde bir kayıp oluşmaz ve oldukça uzun süre sonra bile tüketilebilir.

Piramitlerin içerisinde pek çok deneyler yapılmıştır. Mesela 2 adet elma bir tanesi piramidin içerisine konurken diğeri dışarıya konuyor. 10 gün sonrasında dışarıdaki elma çürümeye başlarken piramidin içerisindeki elma ise bakteri üretmediğinden normal bir görüntü sergiliyor.

Günümüzde dahi sırları çözülemeyen bu gizemli yapıların yaşam ve evrende bile merak edilen, araştırılan onlarca kitap yazılmış, film çekilmiş ve halen gizemini koruyan ikinci bir yapı daha yoktur!

Devam edecek...


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler