Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Kuvars taşı ile radyasyonu önlemek

Yasemin Özel Soruyor:Mesaj Gönder

Merhaba, kristal kuvars taşının radyosyonu engellediği için çok çabuk kirlendiğini ve bu yüzden ametist taşı ile kristal kuvars taşına yükleme yapılması gerektiğini okumuştum. bu yüzden firsat buldukça daha küçük boyutta olan ametist taşımı daha büyük boyutta olan kristal kuvars taşımın üstüne koymaya başlamıştım ve aynı şekilde iki taşı yavaş akan suyun altında yıkanması için bırakıyordum.

Bunun dışında da haftada bir kristal kuvarsı tek başına tuzlu suyun olduğu bardakta en fazla 30 dk olmak üzere sonra duruluyordum.sonra ikisni aynı çantada taşıyordum dışarı çıktığımda fakat bi baktım ametist taşımın birkaç üst kırıntısı çürümüş (kuvarsa temasından dolayı) bazı aksilikler yaşayınca çürümüş olduğu için olumsuz etkisi mi var diye merak ediyorum.ne yapmalıyım sizce? taşımı denize atıp yenisini al dediler emin olamadım.

Yönetici Cevapladı:Mesaj Gönder
Merhabalar,

Normal olarak ametist taşı bu kadar çabuk deforme olmaz. Demek ki bir takım sorunlar oluşmuş. Taşınız için enerji değişiminin farklılaştığını sanmam yani olumsuzluk gibi bir kavram söz konusu olmadığını düşünüyorum fakat sizin içinizin rahat olması sebebi ile yeni bir taş almanızda fayda olabilir.

Cevap Yaz

Cevapla

Yorumlar

İlginizi ÇekebilirSoru Sor