Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Himalaya Tuz Sabunu

Bu oldukça şifa veren Tuz sabunu Himalaya dağının zirvesine uzak etekleri içerisinde bulunan madenlerden çıkartılan tuz kayalarından elde edilmektedir. Sadece el işçiliği bulunan sabunlar bu sebebi ile içerisinde barındırdığı mineralleri ve elementlerin özellikleri kaybolmadan bizlere ulaşmaktadır. 

Derimizin zinde ve canlı kalabilmesi için gerekli ve değerli tüm mineralleri bünyesinde barındırır. Bu sebepten cildi nemli tutar ve canlı bir görünüme kavuşturur. Himalaya tuz kayalaından elde edilmiş sabunları kullanrak cildinize ve bedeninize doğal ve ihtiyacı olan bir bakım yapmış olursunuz.

Ciltte bulunan ölü deri tabakasını çok kolay bir şekilde atması ve cildin gözeneklerini açması bedenimizi rahatlatıyor ayrıca Alerjik, atopik, kuru cilt, sivilce, sedef hastalığı gibi pek çok cilt hastalığını kurutuyor ve temizliyor.

Doğal bir deodorant olarak ta kullanılabilen tuz sabunları gün içerisinde terleme sonucunda oluşan bakterilerin kötü koku yaymasını engeller ve bunu cilt gözeneklerini kapatmayarak yapabiliyor. Bunun için sabunu cildinize ıslak bir şekilde uygulamanız yeterli oluyor. 

Himalaya Tuzu Sabunu nasıl kullanılır?

Duş sırasında normal bir sabunu nasıl kullanıyorsak bu sabunu da o şekilde kullanabiliyoruz. Tuz oldukça güçlü bir temizleyici olduğundan cildiniz için diğer kimyasal sabunları yada duş jellerini kullanmanıza gerek yoktur. 2 gündebir uygulamanız da size fayda sağlayabilecektir.


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler