Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Doğal Taşlı Takı Modelleri

Başlıkta da belirttiğimiz üzere Doğal Taşlı Takı modelleri ile ilgili pek çok soru geliyor. Kısaca pek yakın zamanda başlayacağımız doğal taşlar ve doğal taşlı takı satışımızda pek çok kaliteli ve de modaya hitap eden takılar ayrıca şık ve özenli görüntüye sahip takılar ile pek çok takı modellerine ulaşabileceksiniz. 

Sadece sizlere bir kaç değişik doğal taşlar ile yapılmış ve süslenmiş takı modelleri resimlerini paylaşabiliyoruz. Bu takı tasarımları yurtdışı kaynaklarından temin ettiğimiz resimlerdir. Ülkemizde çok az bulabileceğiniz yada bulmakta oldukça zorlanacağınız kaliteli takı modellerini sergileyeceğiz. 

Bu konu ile ilgili çalışmalarımız sürüyor. Fakat zaman ve sabır isteyen bir süreçtir. Bu konuda sizlerden biraz daha hassasiyet göstermenizi temenni ediyoruz. Biliyoruz hepiniz oldukça heyecanlısınız. Çünkü bize oluşan sorulardan oldukça belli oluyor. 

Ayrıca doğal taşlarla takı modellerine ulaşabilecek, doğal taş takı modellerini özenle seçebilecek, ayrıca taşlı küpe modelleri sizde oldukça hoş duracak, doğal taş kolye modelleri ile kendinizi tamamlayacaksınız, doğal taşlarla takılar oluşturabilecek, doğal taşlarla takı tasarımını çok beğenecek, oltu taşı takı modellerine hayran kalacaksınız.


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler