Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Doğal Taşların Sırrı

Taş dünyadaki en önemli maddedir. Temizleyicidir ve toprağın türevidir. Dünyamız kozmik taşlar, amino silikat bileşenleri ve topraktan oluşur. Dünya bilimi buna toprağın türevleri de der. Bütün bu taşlar canlı ve enerjilidir. Dalga boyları farklıdır. Hava şartları ve ekolojik dengeye göre farklı özellikler taşırlar.

Bilim adamlarına göre dünya ile beraber var olan fakar özellikleri bugün anlaşılabilen "amino silikat taşlar" ve çeşitli hallerde bulunabilen "tozlar" çok önemlidir.

Kozmik bilme göre, taş ve toprak olmasaydı su temiz olmazdı. Bir miligram kozmik taş bir ton suyu temizler. Acaba bu yüzden mi kaynak suyunun yani taştan çıkan suyun içilmesi tavsiye edilmiştir. Son yıllar da kil toprağı neden önem kazanmıştır? Pekmez gibi yüksek enerjili gıdalar elde edilirken neden toprak kullanılır hiç merak ettiniz mi?

Metalden yapılmış her makine doğal haliyle ve motor gücüyle etrafına yoğun bir enerji saçar. madenlerden uranyum, osmium, kadmium, altın ve bakırda menfi yükler oldukça çoktur ve canlıdır. Kozmik bilime göre altın ve bakır mistik açıdan olumlu görülmemiştir.
 


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler