Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Doğal taşlar ve özellikleri

Aslında taşları pek çok kişi bilerek yada bilmeyerek günlük hayatında kullanmaktadır. Bilindiği gibi doğada oluşum milyonlarca yıl zaman almaktadır. Yüzlerce mineral birleşim gerekli basınç ve sıcaklık soğuma gibi etmenler sonunda taşlar meydana gelmektedir. Evrenin ve yaşamın yani olan biten herşeyin bir amacı bulunmaktadır. 

Dini açıdan bakıldığında herşey insanlık için yaratılmıştır ve kullanımına sunulmuştur.

Şöyle düşünün doğal olan tüm bitki çeşidinin belirli oranlarda ve karışımlarda belirli hastalıklara şifa olduğu bilinmektedir. Peki mineral yapıya sahip olan bitkiler gıda olarak tüketilirken taşlarda bulunan mineral yapılar kişilere neden faydalı olmasın ki? Zehirli olan bitkiler gibi zehirli olan taşlarda bulunmaktadır. Yani tüm evrende işleyiş aslında aynıdır. 

Taşların da kişilere faydalı olabilmeleri kişilerin yaydığı enerjiyi alabilme ile alakalı bir durumudur. Taşların faydasını görebilmek için onları yanınızda taşımanız bazen dokunmanız veya seyretmeniz yeterli olmaktadır.

Sitemizde Alfabetik olarak A'dan Z'ye tüm doğal taşlar ile alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer şayet taşlardan satın almak ister ve denemek isterseniz de www.taslarmoda.com bizim sitemizdir. Gönül rahatlığı ile doğal taş, kolye, bileklik gibi ürünler satın alabilirsiniz.

İnternette gezen pek çok makale bulunmaktadır örneğin bir sosyal medya sitesinde Yeryüzünde Bulunan 32 Doğal Taşın İnsanlar Üzerinde Bıraktığı İddia Edilen Etkileri diye bir başlık açmışlar. Peki bu yazıyı yazan arkadaşlar merak edipte bu taşları denemişler mi? Sizde biryerden başlayın merak etmeyin taşlar zarar vermez korkmayın sadece 1 adet taş alıp sonucunu deneyin ne kaybedersiniz ki sadece belki birkaç çikolata parası bence bu durum kimseyi üzmez. Peki ya işe yarar da kendinizi farklı ve pozitif hissederseniz ki nitekim de o şekil olacak çünkü taşlara merak salmış ve zamanla kullanmaya başlamış binlerce kişide işe yaradı.

Yani hayatınızda pozitif farklı konularda kendinize yardımcı olmalısınız. Deneyin ve korkmayın.

Krisopraz yada Krizopraz Taşı

 


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler