Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Doğal Taşlar Nasıl Temizlenir?

İnsanoğlunun içinde bulunduğu kâinatta iki tane arındırıcı madde bulunmaktadır. Bu temel arındırıcıları şu şekilde sıralamak en doğrusu olur.

1. Su
2. Toprak

İnsan ve diğer canlılar kirlendiğinde nasıl temizleniyor ise taşlarımızı da o şekilde temizleyebiliyoruz. Taşlarımız hem elektrik yönünden doluluk göstererek kirlenir hem de diğer enerji türlerinden kirlenebilmektedir. Bu durumda;

1. Su: Enerji kirliliğini taşınızdan arındırır,
2. Toprak: Bizler yani insan elektriklendiğinde toprak ile temas ettiğinde üzerindeki elektriklenmeden kurtulmuş olur. Toprak emici bir maddedir.

Yaşam için 4 temel elemente ihtiyaç vardır. Bunlar Hava, Güneş, Toprak, Su taşlarımızı ara sıra güneş ışını da yüklememiz gerekmektedir.
Elinizdeki taş için aksi belirtilmedi ise haftada 2 yada 3 saat taşınızı toprak yada suda bekletebilirsiniz. Bu işlem taşınızın enerji dengesi için yeterli olacaktır. Ametist, Sitrin, Kuvars taşları üzerine koyulan taşlar eksilen mineral yapılarını tamamlayabilirler. Ayrıca Kyanit taşı kendini ve de etrafında bulunan tüm taşları temizleyebilen bir yapıya sahiptir.


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler