Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Aura Nedir

Pek çok kez Aura ismini duyuyoruz. Peki Aura ne anlamına geliyor?

Aura: İnsan yada bir nesneden çıkan enerjinin oluşturduğu alana verilen isimdir. Bu çıkış karışık ve kademli renklerin oluşumu ile de belirtilebilmektedir. 

Bu enerji alanı bir nesne yada kişiyi çevrelemekle kalmaz vücut yada nesnenin içerisinde hareket halindedir. Vücudumuzu hareket ettirebilmek için her yerinde aslında bir elektrik ve elektromanyetik akımlar kullanırız. Aura enerjisi ise ses, ışık ve renkler ile harekete geçebilmektedirler. 

 Günümüzde ise metafizikçiler aura enerjisini elektromanyetik bir alan olarak yorumlamaktadırlar. Maddelerin etrafındaki manyetik alanlar bilimsel olarak kanıtlanmış ve kabul edilmiş alanlardır. Aura görebilmek için çok iyi odaklanmak gerekebilmektedir. 

Bu enerjiyi mühendis ve Rus olan Seymon Davidovich Kirlian 1936 yılında yanlışlıkla resimlemiştir. O dönemde resim yıkarken bir cisme yanlışlıkla bir elektrik yükü verdiğinde yansımasını tepside görmüştür. O dönemde eşinin yardımı ile bir alet geliştiren Kirlian organların yaydığı ışıkları resimleyebilmiştir. Bu yönteme ise "Kirlian Fotoğrafçılığı" olarak adlandırlır.

Resimlemelerde yapılan ilginç bir deney ise şöyle; Bir yaprağın ucundan bir kısmı kesilerek fotoğraflanması sonucunda yaydığı ışın ile sanki hiç kesilmemiş bir bütün gibi bir resminin çıkmasıdır. Bu durum yaşam alanı enerjisinin doğruluğunu oluşturmuştur. Örnek olarak mesela bir cansız nesnenin bu yöntem ile çkilmiş bir resmini görebiliyorsunuz.

Siz hiç etrafınızda aura enerji alanları hissettiniz mi?

  • Bazen bir kişinin yanında yorgun bir haliniz oluyor mu?
  • Mesela bir kişiye bazen bir renk ile özleştirir misiniz?
  • Bazen birinin sizi izlediğini hisseder misiniz?
  • Bir kişinin nasıl davrandığına bakmaksızın nasıl bir his içinde olduğunu hissettiniz mi?
  • Bazen bir renk, ses yada kokular sizi rahat yada rahatsız ettiği oluyor mu?
  • Bulunduğunuz mekan yada bir yer sizi rahatlatıcı yada sakinleştirdiğini hissettiğiniz olur mu?

 

Yukarıdaki resimin altındaki ifade şu: Nelson ve eşi coğrafi, 1979 yılında bir tesla bobini kullanarak piramit enerjisinin bu Kirlian fotoğrafını üretti.

 

 

 


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler