Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Aşkı Bulmak

Ülkemizde yayın yapan tüm ulusal kanal, gazete ve internet sitelerinde Aşkı bulmanın altın kuralları gibi maddeler listeliyor. Birçok madde arasında arkadaşlık sitelerini önerenler de var. Bizde sizlere bu konuda birkaç öneri sunalım dedik. Yaşamanıza aşkı katmak aslında biraz cesaret ve kendine güvenmekle ilgilidir. Sadece ilk adımda birilerine yada bir güce ihtiyacınız olur. Geresi zaten kendisi gelir. 

Gerçekten de gerçek aşkın peşindeyseniz taşlar da size yardımcı olabilecektir. Temiz bir başlangıç yapın geçmiş ilişki ve aşklarınızı kafanızdan silin ve yatak ucunuza Pembe Kuvars taşı koyun. Tek taş bu konuda fazla enerji ve güç yayabilir. Bu yüzden çekim alanı gücünü dengelemek için yanına Ametist taşı koymanız bir güç dengesi oluşturacaktır.

Normal günlük hayatınızda Ridokrozit taşı ile yapılmış hoş ve güzel takılar kullanmanız bir çekicilik ve hoşnutluk kazandıracaktır. Bir süre sonra mutlaka birisi hayatınıza girecektir. Bu konuda taşları mutlaka denemelisiniz.

Aşk hayatınızı yeniden yönlendirebilir ve taşların etkilerini bu şekilde görebilme şansına sahip olabilirsiniz. Aşkta doğru kişiyi seçebilmenin pek çok yolu vardır.

  • Taşları kullanırken rol yapmaya gerek duymayacaksınız zaten doğallığınız ön plana çıkacak,
  • Mutlu olmamanız için hiç bir neden bulamayabilirsiniz,
  • Kendinize güvenmeyi de unutmayın bu bir son değil yeni bir başlangıçtır kaybedecek hiç birşeyiniz yok.

Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler