Üye Girişi Yap
E-posta Şifre


Şifremi Unuttum
Hemen Üye Ol
Merak ettiklerini sor!
Diğer kullanıcılarla mesajlaş!
Sana özel kampanyalardan faydalan!
Ad Soyad E-posta Şifre
Üyelik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.
Şifre Hatırlatma
Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
E-posta

Ametist Taşı

Ametist Taşı

2015 Yılı Aksesuar Modası ve Öne Çıkan Takı Modelleri

Bir bayan yada erkek hiç farketmeksizin dış görünümü ve kişiliği tamamlayıcı etmenlerdir takılar. Tabi modaya bağlı olarak her yıl yenilenen ve değişen modellere ayak uydurmak oldukça zor bir hal alıyor. 2015 yılı takı modellerine baktığımızda oldukça canlı ve renkli modeller görüyoruz. Geçtiğimiz yıl yani 2014 yılında sadece kolye modellerini ele alırsak oldukça büyükleri gözdeydi. 2015'te ise yina aynı şekil ve artık doğal taşlı olam modeller tercih ediliyor.

Günlük yaşamımızda hem taşlardan faydalanırken hemde kişiliğinizi yansıtabilme şansınız olabiliyor. Aynı şekilde bu yıl tekli küpe modelleri de revaçta olacak. Çok güzel bir taş ile birlikte uygulanan taşlı küpeler sizi oldukça modern bir görünüme ulaştıracaklardır. 

Bu yıl otantik takılar yılıdır. Özellikle inci ile süslenmiş ve oldukça hoş olan takılar tercih ediliyor. Anlaşılan o ki bu sezon büyüklük ve gösteriş yılı olacak. O yüzden mesela büyük taşlı takılar taktığınızda dikkatleri oldukça fazla olarak üzerinizde toplayabileceksiniz.

Otantik Taşlı Yüzük Modelleri

Otantik Kolye Modelleri

Otantik Bilezik Modelleri

Genellikle bayanların kullanmayı sevdiği bu gösterişli takı modellerini tanıtmaya devam edeceğiz. Erkek takı modelleri için araştırmalarımız olacaktır.


Yorumlar

Benzer Makaleler Tüm Makaleler